Триває гастрольний тур Тіни Кароль по містах США. Концерти Ювілейного туру “Вибране” вже пройшли в Чикаго, Нью-Йорку і Філадельфії, на черзі Сіетл і Сан-Франциско.

До того як приїхати до Сполучених Штатів Америки кращі пісні і номера Тіни Кароль за 10 років її творчості побачили в Білорусі і Латвії. Фанати співачки просто в захваті від її концертів, в соцмережах з’явилося безліч хороших відгуків, відеозаписів, фотографій та навіть селфі з Тіною Кароль. Як відомо, українська виконавиця любить фотографуватися зі своїми шанувальниками прямо під час концерту.

Тіна Кароль в США

Тіна Кароль в США

Під час свого Ювілейного туру Тіна Кароль на біс виконує композицію “Україна – це ти“. Патріоти України приходять на її концерти в вишиванках та з українськими прапорами. Крім цього під час концертів Кароль виконує красиві українські колядки з мюзиклу “Різдвяна історія з Тіною Кароль”.

Під час концерту в Нью-Йорку фанати подарували співачці розшиту українську хустку, подарунок настільки їй сподобався, що Кароль пов’язала її на голову і виконала колядку “Добрий вечір тобі, пане господарю“.