Багатосерійна мелодрама “Запитайте у осені“, є кінопродуктом власного виробництва телеканалу “Інтер”. Стрічка стала настільки популярною серед телеглядачів, що впевнено лідирує у власному слоті і з кожним днем ​​це лідерство зміцнюється. До початку березня загальна кількість українських глядачів серіалу склало понад 5 мільйонів.

Кілька цікавих фактів про 60-серійну мелодраму “Запитайте у осені”:

  • Картина дуже насичена музикою, яка, по суті, є однією з головних складових серіалу. Музику для багатосерійника “Запитайте у осені” написала режисер і актриса Ірина Ткаленко, на її рахунку 14 душевних і мелодійних композицій. Одна з них називається “Запитайте у осені”, ця пісня стала не тільки великої, але і вплинула на вибір назви серіалу.

Ірина Ткаленко

Ірина Ткаленко

  • Саундтреки до картини належать Мілі Нітіч, ​​талановитій співачці з України. Крім цього виконавиця зіграла епізодичну роль в серіалі.
  • Головна героїня серіалу “Запитайте у осені” Вікторія Агалакова заради своєї ролі навчилася грати на гітарі, так як за сценарієм її героїня добре грає на цьому музичному інструменті. Актриса має музично освіту, але по класу академічного вокалу і фортепіано, а ще прекрасно співає і танцює.

Вікторія Агалакова

Вікторія Агалакова

  • Для картини були побудовані просто неймовірні декорації, серед яких інтер’єри квартир і будинків акторів і в цілому понад 20-ти різних локацій в павільйоні для зйомок. Частина знімального процесу проходила на території одного їх корпусів КПІ, на НСК “Олімпійський” і навіть на склозаводі.

Актори та знімальна команда серіалу

Актори та знімальна команда серіалу “Запитайте у осені”

  • Досить серйозною трудністю для художників-постановників серіалу “Запитайте у осені“, був пошук старовинних меблів і різних атрибутів інтер’єру минулого століття (ред. – дивіться головне фото). Незважаючи на те, що серіал про сучасний світ, частина сцен була про минуле героїв.
  • Одним з “головних” героїв серіалу є справжнісінька щур. Цей маленький гризун – постійний супутник слідчого Коваленко. Хвостатий “актор” отримав прізвисько Ватсон.