Весна – час прем’єр! 4 квітня на “Новому каналі” розпочнеться показ 2-го сезону споживчого розслідування “Дешево та сердито“. У головних ролях передачі, як і раніше, Олександр Педан і Катерина Павлюченко.

Зйомки сезону стартували ще в листопаді минулого року. Відразу ж після першого вдалого кадру за старою-доброю традицією телевізійників, режисер передачі Андрій Харлаліс і ведучий Педан, розбили тарілку з іменами команди проекту об штатив камери.

Традиції є традиції

Традиції є традиції

Олександр Педан заявив, що ідея зняти другий сезон виникла дуже легко, так як перший став дуже популярним, виходячи з рейтингів і реакції глядачів. Після завершення проекту глядачі надіслали безліч своїх лайфхаків, в результаті команда “Дешево та сердито” зрозуміла, що ця тема є дуже актуальною для нашого часу і її потрібно розвивати. У нових епізодах передачі, на думку Педана, глядачів чекаємо маса цікавих тем, таких як: неймовірні способи економії, пошуки безкоштовної їжі в тюрмах, підземеллях та багато іншого.

Другий сезон “Дешево та сердито” буде просто переповнений корисними порадами та видовищними експериментами. Глядачам розкажуть про те, як харчуватися за копійки, як не витрачаючись отримати імідж успішної людини, як дешево відзначати різні свята і це далеко не всі захоплюючі теми нових серій.