Останнім часом стало дуже популярно екранізувати вистави відомих театральних постановок. Так, вже 16 березня 2016 року на екран кінотеатрів вийде постановка відомого режисера Крістофера Хемптона за мотивами роману Шодерло де Лакло “Небезпечні зв’язки”. Дану постановку представляє великобританський театр “Донмар” на чолі з режисером Джозі Рурком.

В основі спектаклю життя дореволюційної Франції, в якій панують інтриги, секс і зрада. Закляті інтригани і за сумісництвом колишні коханці віконт де Вальмон і маркіза де Мертей вже встигли зламати не одну долю. Тепер вони вирішили зламати життя своїй новій жертві – юній спадкоємиці Сесіль Воланж. Маркіза і віконт уклали парі, маркіз погоджується спокусити юну леді, однак серце його тяжить до іншої жінки – прекрасної мадам де Трувель. Ведучи свої безжальні гри долями, вони розуміють, що їхні серця також уразливі, чого їм не хотілося б.

Кадр із спектаклю «Небезпечні зв’язки» (постановка російского театру)

Кадр із спектаклю “Небезпечні зв’язки” (постановка російского театру)

Варто зазначити, що цій п’єсі вже двісті років, і за цей час вона встигла здобути престижні театральні премії газети Evening Standard і імені Лоуренса Олів’є в номінації “краща п’єса”. Сучасна постановка Джозі Рурка незабаром відзначить своє тридцятиріччя.