У Мережі з’явився офіційний трейлер 7-го епізоду фантастичної саги “Зоряні війни“. Відеоролик був опублікований на офіційному каналі кіноепопеї в YouTube.

Трейлер довжиною трохи більше 2-х хвилин, розповість телеглядачам про нових героїв стрічки – Фінна, якого грає актор Джон Бойега, і Рею, яку відіграє Дейзі Рідлі. Крім цього у відео розповідає і про старих героїв, наприклад, Хана Соло у виконанні легендарного Харрісона Форда, принцеси Леї і Чуббака.

На офіційному каналі саги в “Твіттері” трейлер супроводжується коментарем: “Сила. Вона волає до тебе”. Також у повідомленні йдеться про початок продажів квитків на показ сьомого епізоду.

Стрічка “Зоряні війни: Пробудження сили” вийде у світовий прокат 18 грудня 2015 року, фільм зняв режисер Джей Джей Абрамс. Дана картина відкриє трилогію-сиквел, фільми якої виходитимуть раз на 2 роки. За зйомки восьмого епізоду візьметься режисер Райан Джонсон, він же напише сценарій для дев’ятого епізоду. “Зоряні війни: Епізод VIII” почнуть знімати в 2016 році, прем’єра картини відбудеться в 2017 році.

Нагадаємо, ідея даної фантастичної саги належить режисерові Джорджу Лукасу. Оригінальна трилогія і трилогія-приквел зібрали у світовому прокаті близько $4,44 мільярдів, що є 5-м показником у світі серед всіх кінофраншизи.