Якщо в першому випуску 6-го сезону шоу “Голос країни учасники частіше вибирали в якості наставника Івана Дорна, то у другому випуску фортуна була на боці Потапа. Співак і продюсер узяв в свою команду відразу 4 дуже сильних виконавців, в тому числі і дочку голлівудського актора Анастасію Прудіус. До слова, ця дівчина намагається завоювати наставників проекту вже в 3-й раз, але тільки в 6-му сезоні їй це вдалося. Анастасія прекрасно переспівала хіт “Take me to church” і розгорнула одразу 4 крісла!

За Прудіус розгорнулася справжня битва, в своїй команді дівчину хотів бачити не тільки Потап, а й Іван Дорн. Однак Анастасія все-таки вибрала Потапа, можливо на це вплинула порада від Тіни Кароль, яку вона одного разу зустріла в під’їзді.

Співак Вілен Кільченко також розгорнув 4 крісла, він чудово виконав пісню Тіни Кароль “Закрити твої очі”. Співачка вперше повернулася на власну пісню, за весь час, проведений в проекті.

До Святослава Вакарчука в команду відправився соліст рівненської філармонії Микола Бобрик, який виконав пісню “Luna tu” і кримський татарин Ескандер Іслямов з піснею Alex Clare “Too close”. До слова, Ескандер відразу після анексії Криму переїхав до Львова і почав там нове життя. Вакарчука так вразив Іслямов, що він не скупився на компліменти і заявив, що це “людина, яка співає душею”.

Після другого випуску найменше учасників в команді у Тіни Кароль. Але це аж ніяк не засмучує Тіну, і вона пояснила це тим, що одного разу перемігши в цьому шоу, вона стала більш відповідально ставитися до вибору голосів.