З 29 лютого по 3 березня 2016 року український серіал “Хазяйка, який виробляє “1+1 Продакшн”, продовжує очолювати рейтинг найбільш топових продуктів на телебаченні України. Третього березня була показана найпопулярніша серія, її показники – 6,8 рейтинг і 17,5% частка.

Кадр з серіалу

Кадр з серіалу “Хазяйка”

Роботу над серіалом прокоментувала головний редактор серіалів і фільмів телеканалу “1+1” Олена Васильєва. Вона вважає, що кожен тривалий проект на ТБ є частиною життя багатьох людей. Робота над серіалом “Хазяйка” тривала майже рік, з цієї причини 6 тижнів його трансляції стали для акторів і всієї знімальної групи неймовірним досвідом, перевіркою і величезним випробуванням. Васильєва рада тому, що не дивлячись на серйозну конкуренцію, серіал все ж знайшов свою аудиторію.

Рейтинг шести топових каналів у слоті телесеріалу “Хазяйка” в період з понеділка по четвер. Вік 18-54. Україна.

Рейтинг ТОП-6 телеканалів в слоті серіалу

Рейтинг ТОП-6 телеканалів в слоті серіалу “Хазяйка”

Крім цього 24-серійна драма “Хазяйка” неодноразово потрапляла на першу сходинку серед запитів у пошуковій системі “Гугл”.

10 березня покажуть останні серії серіалу

10 березня покажуть останні серії серіалу “Хазяйка”

На даний момент серіал наближається до свого логічного завершення. На цьому тижні будуть показані останні серії, а 10 березня глядачі побачать відразу 2 серії підряд.