У свій час на телеекранах ми спостерігали за неперевершеними вчинками улюблених телегероїв – Бетмена і Супермена. І, напевно, кожен з телеглядачів коли-небудь замислювався над тим, що було б непогано якби ці два героя помірялися силами і зустрілися в рисах однієї кінострічки. Це нарешті сталось. Вже 24 березня 2016 року можна буде подивитися, якою буде боротьба цих двох героїв.

Кадр з фільму

Кадр з фільму “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості”

Починається боротьба між Бетменом і Суперменом. Поки могутній і грізний герой побоюється, що дії богоподібного героя залишаться без контролю, весь світ вирішує, кому віддати перевагу і хто їм насправді потрібен. Захоплюючись боротьбою один з одним, два супергероя не помічають, як з’являється величезна загроза для людства, яка приносить найбільшу для нього небезпеку. Тепер героям необхідно або поодинці справлятися з проблемою або об’єднатися на благо народу.

Кадр з фільму «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості»

Для того щоб робота виглядала найбільш правдоподібно і життєво режисер Зак Снайдер відібрав для свого фільму кращих акторів таких як Бен Аффлек, Генрі Кавілл і Галь Гадот. А над виробництвом фільму працювала кінокомпанія Warner Bros. Pictures. Даний фільм буде цікавий глядачам не тільки своїм сюжетом, але й тим, що показ відбуватиметься в 3D форматі.

Трейлер до фільму “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості”: