Вчені Queen Mary University of London впевнені в тому, що змогли встановити особу культового британського художника Banksy. Виходячи з їх дослідження, Бенксі є випускником публічної школи в Брістолі, і звуть його Робін Каннінгем. Своє дослідження наукові співробітники опублікували в Journal of Spatial Science, про це повідомляє популярне видання The Independent.

Вчені вважають, що Banksy звуть Робін Каннінгем

Вчені вважають, що Banksy звуть Робін Каннінгем

У своєму дослідженні вони використовували географічне профілювання, яке дозволяє обчислити особистість людини по самим відвідуваним ним місцях. Для цього вченим знадобилося проаналізувати приблизно 140 місць на вулицях Брістоля і Лондона, де раніше були помічені роботи Banksy.

Після аналізу всіх цих місць стало відомо, що вони знаходяться поруч з тими закладами та адресами, де Каннінгем був присутній дуже часто. Ці припущення вперше з’явилися ще в 2008 році, але на той момент в точності не було відомо його ім’я, було 2 варіанти – Робін і Роберт.

Один із шедеврів Banksy

Один із шедеврів Banksy

Багато хто з експертів вважають Banksy найяскравішим представником світового стріт арту, а також політичного активізму. Деякі з його шедеврів оцінюються в мільйони доларів.