Відома кіностудія Warner Bros. зніме серіал про останні 16 тижнів життя поп-короля Майкла Джексона. Стрічка буде знята за мотивами біографічної книги Тревіса Смайлі “Перш, ніж ви мене засудите. Тріумф і трагедія останніх днів Майкла Джексона”. Про це повідомляє ресурс “Ace Showbiz“.

У серіалі будуть показані подробиці останніх чотирьох місяців життя Майкла Джексона, автор книги докладно описує всі деталі нелегкої долі поп-короля. Майкл Джексон вів постійну боротьбу за свою свободу і недоторканність особистого життя, на музиканта завжди чинився тиск з боку, а його слава не давала йому спокійно жити і зробила його соціально тендітним.

Парк атракціонів на ранчо Майкла Джексона

Парк атракціонів на ранчо Майкла Джексона

Нагадаємо, нещодавно на продаж було виставлено легендарне ранчо, на якому колись жив Майкл Джексон. Вартість цього витвору мистецтва оцінили в $100 мільйонів. Це саме те ранчо, де за життя Джексона перебував міні-зоопарк і парк атракціонів, але після кончини артиста їх прибрали. На даний момент відомо, що одним з найбільш зацікавлених у придбанні даної нерухомості є відомий музикант і чоловік Кім Кардашьян Каньє Уест. Але зоряна парочка може так і не зважитися на придбання такого дорогого маєтку.