Новий сезон гумористичного проекту “Ліга сміхубуде радувати глядачів не тільки чудовим гумором своїх учасником, але також і новими обличчями в штаті журі. Нещодавно стало відомо, що в розширений склад журі увійшла суперблондинка Оля Полякова.

Виконавиця знаменита не тільки своїми піснями, а й хорошим почуттям гумору. Крім цього Полякова стане наставником двох команд, разом з якими вона буде боротися за Кубок гумористичного шоу. Однак які саме команди вибрала Оля – все ще невідомо.

До своєї нової посади співачка віднесла з гумором і навіть попросила стиліста Лесю Патоку розробити для неї незвичайний головний убір – овечі ріжки. Фотографію в новому образі Полякова відразу ж виклала на своїй сторінці в Instagram.

Оля Полякова в новому образі

Оля Полякова в новому образі

Зйомки для нового члена журі пройшли не дуже спокійно. Незадовго до їх початку Полякова повернулася з 3-тижневого відпочинку на Шрі-Ланці і акліматизація дала своє, співачка була госпіталізована в лікарню прямо зі знімального майданчика. Однак все обійшлося, Оля заспокоїла своїх фанів і навіть анонсувала свою нову україномовну пісню.