Роль операторів в створенні такого популярного серіалу як “Гра престолів” просто величезна, саме тому було знято відео про їх роботу. Однак в ході цих зйомок його творці випадково розкрили кілька вирішальних моментів нового сезону. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Відео, яке отримало назву “Краще місце в будинку“, розповість глядачам не тільки про один день з життя оператора культового серіалу, а й відкриє кілька важливих спойлерів. Безумовно, першим що кидається в очі – це усвідомлення того, наскільки важку роботу проробляють творці “Гри престолів”, однак після цього можна розгледіти і багато спойлерів. Наприклад, Сір Джор шукає Дейенеріс, Болтони почали битву і багато-багато іншого.

Засмучує також і той факт, що зовсім недавно фанатів серіалу просто збило наповал фото Санси Старк, на якій вона швидше за все вагітна. І якщо це так, то даний спойлер вже точно стане найгіршим в історії. Але частина шанувальників серіалу все ще сподівається, що на фото Санса просто сховала руки під плащ.

Чи вагітна Санса Старк?

Чи вагітна Санса Старк?

Також дивіться нові фотографії з шостого сезону “Гри престолів” і читайте інші подробиці про нього.