В Україні безліч ресторанів, проте чи у всіх вам комфортно і смачно готують? Можливо в деякі з них ви і зовсім не хочете повертатися? Щоб усунути ці неприємні моменти було створено реаліті-шоу “На ножах“, вести яке буде Ольга Фреймут. Варто додати, що на зйомки промо-ролика шоу ведуча прийшла вагітна.

У ролику Фреймут погладжує свій животик і питає у телеглядачів: “Чи готові ви до того, що на світі з’являться ресторани, в які захочеться прийти?”.

У новому проекті “На ножах” ведуча не тільки вкаже на недоліки ресторанів, але і допоможе усунути їх, вивівши таким чином ці заклади на новий рівень.

Ольга Фреймут

Ольга Фреймут

Для того щоб привести в порядок ресторан, який знаходиться на межі краху, у Ольги Фреймут та її команди буде в розпорядженні всього 5 днів. У команді ведучої будуть такі експерти як: психологи, дизайнери інтер’єру, експерти з етикету, ресторатор Діма Борисов та інші.

Реаліті-шоу “На ножах” є українізованою версією американського проекту Kitchen Nightmares, що транслюється на телеканалі Fox. Перша серія шоу вийде на “1+1” цієї весни.