У суботу напередодні церемонії вручення премії “Оскар” відбулося вручення 36-ї антипремії “Золота малина“. І зараз ми дізнаємося про найгірші фільми і ролі минулого року.

Найгірших фільмів року було два, очікувано “Золоту малину 2016” отримав фільм “50 відтінків сірого“, на пару з ним в списку найгірших з найгірших потрапив фільм про супергероїв “Фантастична четвірка“. “Прославилися” і актори стрічки “50 відтінків сірого”, її головні герої Джеймі Дорнан і Дакота Джонсон були визнані найгіршими акторами року і також отримали антипремію.

Конкуренція у Дакоти Джонсон і Джеймі Дорнана була досить серйозна, за крок від “Золотої малини” виявилися такі актори: Міла Куніс, Джонні Депп, Адам Сендлер, Гвінет Пелтроу і Ченнінг Татум. Крім цього картина “50 відтінків сірого” отримала і третю антипремію, за найгірший сценарій.

На одну “Золоту малину” менше в активі “Фантастичної четвірки”: “найгірший фільм”, “найгірший сиквел” і “найгірша режисура”.

Найгіршим актором другого плану став Едді Редмейн, який зіграв у фільмі “Сходження Юпітера”, в аналогічній жіночій номінації “перемогла” Кейлі Куоко за роль в стрічці “Елвін і бурундуки: грандіозне бурундуключеніе”.

Є і хороша номінація – “Відновлення репутації”. У 2016 році в цій номінації переміг Сильвестр Сталлоне, в основному завдяки своїй ролі у фільмі “Крід: Спадщина Роккі”.

За традицією на церемонію ніхто не прийшов. Вручення “Золотої малини” відбувається з 1981 року, переможців визначають глядачі, голосуючи на сайті антипремії.