Це сталося, Леонардо Ді Капріо нарешті став лауреатом премії “Оскар”. З іншого боку, якби актор не отримав статуетку за свою прекрасну гру у фільмі “Виживший”, то це було б не що інше, як грабіж. Ді Капріо переміг в номінації “Кращий актор року“. “Кращий актор другого плану” – Марк Райлендс за роль у фільмі “Міст Шпигунів”.

Крім цього фільм “Виживший здобув перемогу ще в двох номінаціях. Режисер Алехандро Гонсалес Іньярріту став “Кращим режисером”, а “Кращим оператором” визнаний Еммануель Любецки.

Цілу гору “Оскарів” зібрала картина “Божевільний Макс: Дорога люті, фільм визнали найкращим у номінаціях: “Кращий грим і зачіски”, “Кращий дизайн костюмів”, “Кращий дизайн декорацій”, “Кращий монтаж”, “Краще зведення звуку” і “Краща робота художника-постановника”.

“Кращою актрисою року” визнана Брі Ларсон, яка зіграла головну роль у фільмі “Кімната”. “Кращий фільм року” – робота Томаса Маккарті “У центрі уваги“. Також ця стрічка отримала нагороду за “Найкращий оригінальний сценарій”. “Краща актриса другого плану” – Алісія Вікандер за роль у фільмі “Дівчина з Данії”.

Список залишившихся переможців премії “Оскар 2016”:

Сценаристи Адам Маккейв і Чарльз Рендольф отримали статуетку за “Кращий адаптований сценарій” у фільмі “Гра на зниження“.

Український фільм “Зима в вогні» не переміг в номінації “Кращий повнометражний документальний фільм”, статуетка дісталася роботі режисера Азіфа Кападіа “Еммі“. При цьому кращої короткометражною документальною стрічкою став фільм “Дівчина в річці”.

Мерзенна вісімка” Квентіна Тарантіно може похвалитися “Кращою музикою”, яку написав для стрічки Енніо Морріконе. А “Кращий саундтрек” Writings on the wall записав співак Сем Смітт для фільму “Спектр”.