У палаці “Україна” 25-го лютого визначили кращих представників естради України. Захід проходив в рамках щорічної Національної премії Yuna, яка вважається однією з найпрестижніших в Україні.

У журі музичної премії входить безліч представників цієї індустрії: оглядачі, програмні директори телеканалів і радіостанцій, критики, музредактори, організатори концертів і навіть представники квиткових операторів.

Хто ж переміг у 2016 році в Національній премії Yuna?

Співачка Джамала, яка в 2016 році представить Україну на конкурсі “Євробачення”, перемогла відразу в трьох номінаціях. Виконавиця стала “Кращим соло-артистом”, випустила “Кращий альбом” ( “Подих”) і перемогла в номінації “Кращий дует” за участь у пісні “Злива”, де також перемогу здобули Андрій Хливнюк та Pianoboy.

Джамала

Джамала

Океан Ельзи” був визнаний “Кращою рок-групою”, “Глядацькі симпатії” здобула група The Hardkiss. У номінації “Краща поп-група” переміг дует “Время и Стекло“. “Кращий відеокліп” зняла Христина Соловій на пісню “Тримай”. “Відкриттям року” став співак Alekseev. “Подією року” визнали “Скрябін. Концерт пам’яті“, а “Кращий менеджмент артиста” – Mozgi Entertainment.