Бенедикт Камбербетч і Джейк Джилленхол стануть суперниками в драмі Бекмамбетова, адже картина буде розповідати про знаменитих винахідників Томаса Едісона та Джорджа Вестінгауса, які суперничали, намагаючись зробити комерційно вигідну і головне стабільну електричну мережу. Суперництво між винахідниками також полягало і в тому, що вони були прихильниками різних методів роботи, Едісон був прихильником постійного струму, а ось його колега навпаки – змінного. Варто відзначити, що у Вестінгауса була потужна підтримка в особі легендарного вченого Ніколи Тесли.

Томас Едісон і Джордж Вестінгаус

Томас Едісон і Джордж Вестінгаус

Головна роль у фільмі “Війна струмів” дісталося Камбербетчу, який зіграє Едісона, Джилленхол перевтілитися в Вестінгауса. Наукову драму планували зняти ще 2 роки тому, проте Бекмамбетов довгий час не міг зібрати гідну акторську групу і приступив до роботи тільки в 2015 році. Фінансувати картину взялася студія TWC, вона ж і представить картину в прокаті.

Камбербетч і Джилленхол користуються неймовірною популярністю в світі кіно і регулярно беруть участь у безлічі цікавих проектів. Британець Камбербетч в 2016 році з’явиться на екранах у фільмі “Доктор Стрендж”, а американський актор Джилленхол зіграє в біографічній драмі “Людина, відповідальна за сніжок”.