Джамала перемогла в Національному відборі на “Євробачення 2016” і вже знає, як покрити всі витрати на участь в конкурсі. Як відомо, півфінали та фінал нацвідбору транслювалися на телеканалі СТБ, в зв’язку з чим його представники вирішили взяти на себе всі витрати співачки, пов’язані з поїздкою.

Керівництво телеканалу СТБ і менеджери виконавиці зустрілися 23 лютого і обговорили всі нюанси майбутньої поїздки, а також поговорили про підготовку номера. Телеканал СТБ, по словам керівника національного відбору Наталії Франчук, взяв на себе такі витрати: переліт, 2-тижневе проживання в Швеції, візи, страховки, костюми, послуги візажиста, стиліста, режисера постановника, реквізит, сувенірну продукцію, а також добові для Джамали, та її команди.

Нагадаємо, у фінальній частині нацвідбору українці голосували дуже активно, побивши рекорди серед всіх розважальних шоу телеканалу СТБ і нацвідборів на “UΛ: Перший” за останні 5 років. За час фіналу глядачами було відправлено 382 тисячі 602 голоси.

На конкурсі Євробачення” в 2016 році візьме участь 43 країни. Джамала виступить у 2-му півфіналі 12 травня. Фінал відбудеться 14 травня.