Учасниця популярного українського гурту “Потап і Настя” співачка Настя Каменських спробує себе в новому амплуа. Виконавицю запросили стати ведучою нового дитячого гумористичного проекту від студії “Квартал 95 – “Розсміши коміка. Діти“. Про це повідомляє “ТСН.ua“.

Дану новину підтвердили працівники піар служби солістки групи “Потап і Настя”, додавши, що Настя вже бере участь в зйомках цього гумористичного проекту.

Ведучим дорослої версії шоу “Розсміши коміка” був Віктор Васильєв, так що Каменських займе його крісло і буде працювати в парі з головними героями проекту Володимиром Зеленським та Євгеном Кошовим. Юним комікам потрібно буде розсмішити цих бувалих гумористів, за що вони отримають шанс виграти 50 тисяч гривень і прославитися на всю Україну.

Кастинги проекту

Кастинги проекту “Розсміши коміка. Діти “в самому розпалі

Володимир Зеленський зазначив, що ідея зробити дитячу версію шоу з’явилася ще давно і тепер прийшов час реалізувати її. Відносно призначення ведучою Насті Каменських, то це було спільне рішення всієї студії “Квартал 95”.

Настя вже має досить серйозний досвід спілкування з маленькими учасниками, так як вона була одним з тренерів шоу “Маленькі гіганти”.