У 2015 році відбулася світова прем’єра кінострічки “У центрі уваги”. З тих пір ця робота вже встигла отримати велику кількість шанувальників та престижних нагород. Фільм режисера Тома Маккарті в 2016 році на врученні щорічної премії Оскар отримав шість статуеток. Ця робота була відзначена в таких номінаціях, як “Кращий фільм”, “Краща чоловіча роль другого плану”, “Краща жіноча роль другого плану”, “Кращий режисер”, “Кращий сценарій” і “Кращий монтаж”.

Кадр з фільму «У центрі уваги»

Кадр з фільму “У центрі уваги”

Фільм заснований на реальних подіях. В ньому розкрита тема педофілії серед церковних представників. Відділ бостонської газети Spotlight береться за розкриття одного з найбільших сексуальних скандалів в історії США. У редакцію цієї газети надходить скарга на те, що священики розбещують дітей і вдаються до насильства. Але, на жаль, навіть ты заяви що надходять в поліцію і суди таємничим чином пропадають і таким чином винуватці залишаються безкарними. Більш того, здається, що представники боротьби за справедливість навіть покривають цих лиходіїв. Основним завданням журналістів є розкриття таємниці знущання над дітьми. Але щоб докопатися до правди і викрити всіх злочинців їм доведеться дуже важко попрацювати і навіть проникнути в сам епіцентр злодіянь.

Подивитися процес розкриття скандальної справи і простежити за журналістським розслідуванням можна буде вже з 25 лютого 2016 року.

Трейлер до фільму “У центрі уваги”: