Історія стародавнього Єгипту настільки цікава, що практично кожна людина хоча б раз цікавився нею з різних джерел. Ми звикли до того, що в історії цієї цивілізації існує багато міфів і містики. Цією темою цікавляться не тільки для того, щоб розширити свій кругозір, але і для того, щоб екранізувати її і показати своє бачення того, як це було.

Кадр з фільму «Боги Єгипту»

Кадр з фільму “Боги Єгипту”

Тему стародавнього Єгипту взяв для свого фільму режисер Алекс Пройас. Головною сюжетною лінією стає боротьба бога темряви Сета за владу. В першу чергу він вбиває Осіріса – свого рідного брата, і займає його місце на троні владики. Цей вчинок дуже обурює смертних, які колись жили у мирної цивілізації. І один з таких смертних задумав протистояти богу темряви, хоча сили нерівні. Молодий злодюжка нещодавно втратив свою кохану дівчину, тому для того, щоб повернути її до життя і поборотися з Сетом він починає співробітництво з богом помсти Гора. Але перед тим як Гора погодиться йому допомагати, цей хлопець проходить багато випробувань і приносить у жертву найдорожче. Зрештою, вони разом протистоять Сету і його множинним союзникам.

Роль Сета виконує відомий актор Джерард Батлер. За виробництво фентезі взялася кінокомпанія Summit Entertainment. Прем’єра пригодницького фільму “Боги Єгипту” відбудеться в Україні 25 лютого 2016 року.

Офіційний український трейлер “Боги Єгипту”: