Євробачення 2016” пройде зі зміненими правилами голосування, які внесли організатори конкурсу. На офіційному сайті “Євробачення” йдеться про те, що дані поправки в правилах стали самими глобальними за останні 40 років.

Раніше оцінки журі конкурсу та підсумки глядацького голосування складалися в єдине ціле і конкурсант отримував єдиний результат (50% – оцінки журі та 50% – оцінки глядачів), тепер же результати будуть надаватися окремо.

З цього моменту буде діяти таке правило голосування – у фінальній частині шоу учасники будуть отримувати оцінку від журі, які зможуть віддати за них від 1 до 12 балів, однак не можна буде ставити 9 і 11 балів, щоб зробити більш чітким розрив між 2-м і 3-м місцем. Після цього буде оголошено результат глядацького голосування по SMS, результати будуть зараховуватися з самого останнього місця. Переможця “Євробачення” оголосять в самому кінці конкурсу.

Організатори конкурсу вважають, що таке голосування додасть в “Євробачення” ще більше інтриги і зробить кожну хвилину фінального підрахунку ще більш захоплюючою. Раніше ім’я переможця можна було визначити набагато раніше.

Нагадаємо, Євробачення 2016 відбудеться в Стокгольмі в травні. Швеція виграла право на проведення пісенного конкурсу завдяки прекрасному виступу співака Монса Зелмерлева і його пісні Heroes.