Студія “Квартал 95” випускає все більше і більше фільмів і серіалів, на цей раз до запуску в ефір готується комедійний серіал “Родичі”. На даний момент створено 8 серій, які знімали протягом двох місяців в Києві та Київській області. Прем’єра відбудеться вже навесні 2016 року.

Знімальна і акторська команда серіалу

Знімальна і акторська команда серіалу “Родичі”

За ліричну комедію відповідає Андрій Яковлєв, він же керівник кіновиробничого напрямку “Кінокварталу”. Більш того, він був сценаристом і режисером шести сезонів популярного серіалу “Свати”.

Серіал розповість про непрості, але в той же час теплі і добрі відносини однієї великої родини. Головний герой комедії Михайло Іванович – пенсіонер, який живе в заміському будинку. Своїх двох синів він бачить вкрай рідко, але якось на його 67-річчя до нього в гості приїжджають сини Сергій і Ігор разом з дружинами. Випадковим чином батько сімейства дізнається, що брати ось уже кілька років у сварці і тільки перед ним намагаються поводитися, як ні в чому не бувало. Для того щоб вирішити цю ситуацію Михайло Іванович усіма можливими способами намагається утримати їх у себе в будинку і помирити.

У серіалі “Родичі” знялися актори: Олександр Феклістов (глава сімейства), Дмитро Суржиков та Джемал Тетруашвілі (сини). Головні жіночі ролі в серіалі виконують Алеся Жураковська, Віра Кобзар і Катерина Кістень.