Україна має талант. Діти” готується до виходу на екрани, творці проекту активно проводять кастинги в пошуках найталановитіших дітей України. Але варто додати, що в дитячому сезоні оновився склад журі, а також склад ведучих. До складу журі додався співак Dzidzio, який тепер буде працювати разом з Ігорем Кондратюком і Славою Фроловою. Ведучими проекту стали Дмитро Танкович та юна фіналістка ще одного популярного проекту “Танцюють всі! -8” Еліна Антонова.

Dzidzio

Dzidzio

На думку керівника ТО телеканалу СТБ Оксани Болкун, Dzidzio прекрасно вписався до складу журі та добре справляється зі своїми обов’язками. Крім цього музикант моментально знаходить спільну мову з дітьми. Відносно Елі Антонової, Болкун зазначила, що вона створює контраст на тлі дорослого і часом суворого та іронічного Дмитра Танковича, а також говорить з конкурсантами на одній мові, адже зовсім недавно юна ведуча і сама була на їхньому місці. Також Елю похвалив і її колега Дмитро Танкович, він заявив, що її чекає велике майбутнє, адже вона не тільки дуже талановита і прекрасно танцює, але і зовсім не губиться, перебуваючи серед великої кількості людей.

Еліна Антонова і Дмитро Танкович

Еліна Антонова і Дмитро Танкович

Кастинги проекту “Україна має талант. Дітистартували ще 23 січня. Маленькі учасники дивують членів журі всілякими образами, починаючи від пісень і танців і закінчуючи унікальними винаходами, фокусами і дресурі.