У суботу, 13 лютого, журі національного відбору вибрало останніх трьох фіналістів, які вже цієї неділі поборються за право представляти Україну на конкурсі “Євробачення 2016“. У другому півфіналі кращими на думку глядачів і членів журі були: SunSay, Pur: Pur і НеАнгели. Крім цього на сцену виходили такі виконавці: Вікторія Петрик, Japanda, Peaks of Kings, ALLOISE, Pringlez і Аркадій Войтюк.

Судді досить критично висловилися з приводу виступу Вікторії Петрик. Андрій Данилко заявив, що незважаючи на те що вона добре співала, дивувати Європу їй нічим. Та й в цілому прокоментував її виступ наступним чином: “Це як якщо б я приготував суші і поїхав хвалитися цим в Японію”.

Костянтин Меладзе також висловив свою думку з цього приводу, йому сподобався вокал і зовнішній вигляд Вікторії, але композитор не знайшов в ній “життя” і порадив Петрик розслабитися, адже в свої 18 років дівчина вже дуже заштампована.

Через деякий час після оголошення переможців другого півфіналу нацвідбору Ігор Кондратюк зробив заяву, яка в майбутньому може позбавити права Андрія Запорожця (SunSay) поїхати в разі перемоги на “Євробачення”. Виявляється, його пісня Love Manifest вперше зазвучала ще в 2014 році, хоча за правилами перше звучання конкурсної пісні має бути не раніше ніж у жовтні 2015 року.

SunSay мне друг… Але. Пісня не підходить, бо занадто “стара” (якщо в ютюбі написано правду). Перше звучання пісень уча…

Опубликовано Igor Kondratiuk 13 февраля 2016 г.

Нагадаємо, в першому півфіналі нацвідбору перемогла Джамала, The HARDKISS та Brunettes Shoot Blondes. Фінал національного відбору відбудеться 21 лютого.