Пропонуємо вашій увазі кілька нестандартних ідей як провести цей день, щоб друга половинка була приємно здивована.

Любовний квест. Приходить кохана додому, а її там чекає конверт з підказкою пункту призначення. Головне сильно не захоплюватися, не варто вже дуже довго ганяти свою другу половинку по місту. Головне, щоб останнім пунктом призначення став готель з шикарним номером. Плюсів у такого проведення часу багато. Ви не просто здивуєте свою обраницю, але й розбудите в ній почуття азарту та інтриги. Такий День Валентина їй вже точно запам’ятається.

Квест

Квест (tq96.ru)

Повітряна любов. Щоб викликати у коханої бурю захоплення, беремо повітряні кульки одного кольору та форми і, наповнивши їх гелієм, заповнюємо салон машини до відмови. Можна зробити більш феєрично – прикріпіть кульки до автомобіля зовні (як на весілля), щоб всі бачили. Повірте, що такий сюрприз буде ще довго із захопленням обговорюватися і Вами і Вашими сусідами.

Повітряна любов

Повітряна любов (www.foto.basov.com.ua)

Романтичні SMS-повідомлення. Можна цей день провести з розмахом, відправивши коханій/коханому масу валентинок. Нехай вона буде не одна, даруєте їх щогодини: покладіть валентинку в чохол від телефону, в барсетку, в портмоне, сумочку, розкладіть по кишенях піджака, бардачок автомобіля теж підійде. Ваша друга половинка буде приємно здивована такими маленькими сюрпризами.

Валентинки

Валентинки (vk.com)

Романтична вечеря. Вечеря до Дня закоханих повинна бути цікавою та бажано креативною. Спробуйте приготувати щось оригінальне, ну або, наприклад, м’ясо по-старовинним рецептом, або накрийте трапезний стіл в певному стилі (італійському або японському).

Романтична вечеря

Романтична вечеря (relax.com.ua)

Романтична подорож. Для тих, хто звик святкувати будь-яке свято з розмахом, радимо провести найромантичніший день в році в Парижі – в самому романтичному місті. Задоволення, звичайно, недешеве, але повірте, воно того варте. Два квитки на літак і ось, через кілька годин Ви з коханою прогулюється по старовинних вуличках, захоплено розмовляєте в затишному кафе, згадуючи, як познайомилися, та спостерігаєте за софітами головної визначної пам’ятки міста – Ейфелевою вежею! Ви будете приємно здивовані, як до цього дня відносяться французи. Цим святом дихає все: оздоблення номера, сніданок, все просякнуте тонким присмаком романтики і ароматом любові.

День закоханих в Парижі

День закоханих в Парижі (www.paris-tourist.ru)