Прем’єра шостого сезону серіалу “Гра престолів наближається, і його творці потроху підкидають нової інформації та фотографій. На цей раз телеканал HBO, на якому транслюється сага, опублікував на своєму сайті 26 нових кадрів. Нагадаємо, прем’єра першого епізоду 6-го сезону відбудеться на телеканалі HBO 24 квітня.

Ар'я Старк (фото Macall B. Polay / HBO)

Ар’я Старк (фото Macall B. Polay / HBO)

Кадри не розкривають ніяких таємниць нового сезону, однак вони натякають на те, чого можна в ньому очікувати. Наприклад, Ар’я Старк все ще засліплена, її сестра Санса вижила після падіння зі стін Уінтерфелла. Також на фото є Тіріон Ланністер, Русе і Рамсі Болтон, Теон Гренджой, Серсея і Джеймі Ланністери, Дейенеріс Таргаріен і багато інших. Однак варто зазначити, що ні на одному кадрі немає Джона Сноу, який з високою ймовірністю був убитий в кінці 5-го сезону.

Тіріон Ланністер (фото Helen Sloan / HBO)

Тіріон Ланністер (фото Helen Sloan / HBO)

Довідка. “Гра престолів” (Game of Thrones) – це американський серіал в стилі фентезі, його знімають за мотивами серії романів письменника Джорджа Мартіна – “Пісня льоду і полум’я”. Серіал почали знімати в 2011 році, на даний момент в ефір вийшло 5 сезонів і знімається 6-й. Творці картини планують зняти ще як мінімум 2 сезони – 7-й і 8-й.

Русе і Рамсі Болтон (фото Helen Sloan / HBO)

Русе і Рамсі Болтон (фото Helen Sloan / HBO)

Дейенеріс Таргаріен (фото Macall B. Polay / HBO)

Дейенеріс Таргаріен (фото Macall B. Polay / HBO)