Скоро відбудеться прем’єра американського комедійного фантастичного бойовика “Дедпул”. Цей фільм був створений за мотивами коміксу Marvel Comics, де був однойменний персонаж. Також цей фільм називають восьмою серією кінострічки “Люди Ікс”. Розробка фільму “Дедпул” почалася ще в 2004 році, коли режисер і сценарист Девід Гойер зацікавився вищезазначеним персонажем. Однак незабаром, зваживши всі за і проти, він передумав і взявся за іншу роботу. Тоді на головну роль затвердили Райана Рейнольдса. Через 11 років в 2015 році рішення щодо виконавця головної ролі не змінилося і Рейнольдс все-таки зіграв Дедпула.

Афіша до фільму "Дедпул"

Афіша до фільму “Дедпул”

Райан Рейнольдс стверджує, що завжди хотів зіграти Дедпула. Вони навіть дуже схожі. Так, наприклад їх параметри зросту, колір волосся і очей збігається на 100%. Обидва кароокі шатени, обидва 188 см у висоту і обидва родом з Канади. Навіть імена, що складаються з трьох частин, також схоже перегукуються: Уейд Уінстон Уілсон і Райан Родні Рейнольдс.

Райан Рейнольдс

Райан Рейнольдс

Режисер Тім Міллер зняв фільм про найманця по імені Уейд Уілсон. Над ним проводили безліч експериментів в рамках програми збройних сил, яка називалася “Зброя Х”. Внаслідок таких експериментів Уейд набуває величезну силу, здатність до самозцілення і спритність. Однак це все загрожує тим, що його клітинна структура постійно змінюється і він не може з цим впоратися. Маючи костюм Дедпула, він намагається протриматися в соціумі, а також досягти своєї мети – знайти людину, яка зіпсувала йому життя…

Кадр з фільму "Дедпул"

Кадр з фільму “Дедпул”

Незважаючи на те, що підготовка до зйомок була дуже тривалою, самі зйомки тривали всього 48 днів. За словами критиків фільм багатообіцяючий і може зайняти високий рейтинг серед фільмів 2016 року. В Україні прем’єра фільму “Дедпул” відбудеться 11 лютого 2016 року.