Торік світові була представлена кінострічка французького виробництва “Діпан”. Жак Одіар, будучи сценаристом, режисером і продюсером в одній особі, проробив колосальну роботу, яка в підсумку була оцінена і нагороджена престижною нагородою – “Золотою пальмовою гілкою” на Каннському фестивалі. Тепер цей кіношедевр зможе оцінити і українська публіка 11 лютого поточного року.

Жак Одіар на Каннському кінофестивалі отримав «Золоту пальмову гілку»

Жак Одіар на Каннському кінофестивалі отримав “Золоту пальмову гілку”

Даний фільм з легкістю можна назвати фільмом-проривом, так як в ньому дуже багато дебютів серед виконавців головних ролей. Так, наприклад, головну чоловічу роль зіграв Джесутасан Антонитасан, який до своєї першої головної ролі в кіно був письменником і вів активну політичну діяльність. Він один раз знявся в епізоді фільму “Сендагал”. А ось зігравші головних героїнь актриси Клодін Винаситамбу і Калиеасвари Срінівасан і зовсім раніше не знімалися в кіно. Оператор Эпонин Момансо і композитор Ніколас Джаар також дебютували у роботі над фільмом “Діпан”.

Головні актори фільму «Діпан»

Головні актори фільму “Діпан”

У кінострічці йдеться про бойовика, який знаходиться у групі “Тамільські тигри”. В цей час на Шрі-Ланці закінчилася громадянська війна і йому треба шукати притулок. Його він хоче знайти у Франції, але для цього йому потрібна сім’я, тому він просить незнайому жінку з дитиною їхати з ним, видаючи з себе рідних цього бойовика. Таким чином їм вдається знайти житло в Парижі. Там їх наздоганяє невдача з боку недоброзичливців іммігрантських кварталів, які жорстоко поводяться по відношенню до втікачів. В такій біді раніше чужі люди починають потроху зближуватися…

Кадр з кінофільму «Діпан»

Кадр з кінофільму “Діпан”

Офіційний український трейлер фільму “Діпан”: