Новий сезон культового автомобільного шоу “Топ Гір” обростає новими цікавими подробицями. Тепер стало відомо, що до головного ведучого Кріса Еванса, ну і звичайно ж Стіга, приєдналися такі особистості як: Метт Леблан, Едді Джордан, Сабіна Шміц, Рорі Рід і Кріс Харріс. Про це йдеться на офіційному сайті “Топ Гір”.

Першим після Кріса Еванса до складу ведучих увійшов знаменитий по серіалу “Друзі” актор – Метт Леблан. Після свого призначення на цю посаду актор заявив, що для нього велика честь стати частиною нової глави Top Gear, так як він є великим шанувальником цього шоу і автомобілів в цілому.

Метт Леблан. Кріс Еванс і Стіг

Метт Леблан. Кріс Еванс і Стіг

Леблан раніше брав участь в зйомках “Топ Гір” і навіть одного разу став найшвидшим гостем на “бюджетному авто”, актор проїхав трек всього за 1 хвилину і 42,1 секунди. Крім цього він брав участь у створенні спецвипуску Top Gear: The Races.

Також до складу ведучих увійшов 67-річний Едді Джордан, який працював експертом на Formula 1. Джордан в першу чергу славиться тим, що в 90-х у нього була власна команда на “Королівських гонках” Jordan Grand Prix. За цю команду свого часу виступали такі легендарні гонщики як Міхаель Шумахер, Нік Хайдфельд, Ярно Труллі, Деймон Хілл і Рубенс Баррікелло.

Едді Джордан

Едді Джордан (sport-xl.org)

Крім цього ведучою в новій версії Top Gear буде відома 46-річна гонщиця Сабіна Шміц і два автомобільних журналіста Рорі Рід і Кріс Харріс.

Нагадаємо, легендарна трійка ведучих “Топ Гір” Джеремі Кларксон, Річард Хаммонд і Джеймс Мей, більше не буде задіяна в проекті. Все почалося з конфлікту з Кларксон і переросло в відхід з проекту його колег, а також створенням ними нового автомобільного шоу.