Ювілейна 5-а щорічна Українська Національна премія “YUNA 2016” відбудеться 25 лютого в Палаці “Україна”. На сцену вийдуть найуспішніші українські музиканти, крім цього нагороди отримають також саунд-продюсери, менеджери і режисери.

Цього разу для ювілейного випуску премії її організатори готують безліч цікавих сюрпризів для глядачів. Варто відзначити, що був грунтовно змінений регламент церемонії, тепер відсутня гендерна приналежність номінації і в одній категорії можуть боротися за перемогу як співаки, так і співачки.

YUNA 2016

YUNA 2016

За заявою співзасновника і генпродюсера премії “YUNA” Павла Шпилько, головною метою премії є – розвиток української музичної індустрії. Організатори премії хочуть надихати українських виконавців на підкорення нових висот і саморозвиток. Крім цього Шпилько додав, що щорічно “YUNA” стає все краще і ювілейна церемонія нагородження не стане винятком, наприклад, в цей раз стало більше номінацій і збільшилася кількість членів журі.

Під час церемонії “YUNA 2016” на сцені Палацу “Україна” виступить багато талановитих українських музикантів, таких як: Іван Дорн, Камалія, MONATIK, Alekseev, Jamala, групи “Бумбокс”, “Время и Стекло”, “The HARDKISS” та інші.

Крім цього під час церемонії буде вручений “Приз глядацьких симпатій Нового каналу”:

Приз глядацьких симпатій Нового каналу

Приз глядацьких симпатій Нового каналу

Початок церемонії нагородження “YUNA 2016” 25 лютого о 19:00 в Палаці “Україна”. Трансляцію церемонії можна буде подивитися на “Новому каналі” 28 лютого.