11 лютого 2016 року в кінотеатрах можна буде зануритися в пригоди маленьких мультгероїв анімаційного фільму “Як приручити ведмедя”. Цей мультфільм датського виробництва вийшов на світову кіноарену ще в 2011 році, проте в Україну потрапив лише в 2016.

Сюжет мультфільму крутиться навколо одинадцятирічного хлопчика, якого звуть Джонатан. Кожен рік літні канікули він проводить у дідуся, який живе недалеко від дрімучого лісу. Одного разу його молодша сестричка Софія вирішила скласти йому компанію, і в подальшому це принесло чимало проблем Джонатану. Один раз Джонатан не встиг за нею встежити, і вона втекла в ліс. Джонатан серйозно злякався, адже знає, що там мешкає тисячолітній ведмідь. Щоб врятувати сестру він безстрашно йде на її пошуки в саме серце густого лісу. Там він зустрічає мисливця, який мріє зловити ведмедя. Він пропонує хлопчикові співробітництво і обіцяє знайти хижака і врятувати його сестру. Але під час своєї відважної подорожі він дізнається, що в лісі є щось небезпечніше, ніж ведмідь-велетень.

Кадр з мультфільму «Як приручити ведмедя»

Кадр з мультфільму “Як приручити ведмедя”

Режисер Есбен Тофт Якобсен у своїй роботі майстерно поєднав пригоди і комедійний сюжет. Дана картина буде дуже захоплюючою для дітей середнього шкільного віку.

Трейлер до мультику “Як приручити ведмедя” на оригінальній мові: