Напередодні щирого свята Дня святого Валентина в кінозалах України відбудеться прем’єра російської кінокомедії “30 побачень”. Режисер Тетяна Капітан зробила все можливе для того, щоб глядач отримав естетичне і моральне задоволення від перегляду даного фільму. Він легкий та невимушений, але в той же момент наповнений життям.

Наталія Медведєва на зйомках фільму "30 побачень"

Наталія Медведєва на зйомках фільму “30 побачень”

Це розповідь про дівчину на ім’я Даша. Вона красива і розумна, але зовсім неудачлива в любові. Це все-таки дивно, адже дівчина досить приваблива, а як відомо хлопці в першу чергу звертають увагу на зовнішні дані. Однак щось заважає створити їй тривалі романтичні стосунки з коханим чоловіком. Зневірена дівчина в один прекрасний вечір завдяки сучасним технологіям випадково натикається на тренінг, який називається “30 побачень”. За правилами даного тренінгу дівчині необхідно сходити на побачення до тридцяти невідомих їй хлопцыв. В результаті цього експерименту вона обов’язково поверне коханого або знайде свою другу половинку. Даша приймає правила гри. В її гонитві за щастям її підтримує несподівано приїхавший до неї сусід-ловелас Олег, який дає їй слушні поради з приводу зовнішнього вигляду для побачень. За події експерименту героїня розуміє, що за своїм щастям їй далеко ходити не треба було.

Микита Панфілов в ролі Олега ("30 побачень")

Микита Панфілов в ролі Олега (“30 побачень”)

Акторський склад надав цій кінокартині надзвичайну свіжість і життєвість. Головну героїню грає Наталія Медведєва, її друга – Микита Панфілов. В епізодах з’являються чудові артисти, такі як Гарік Харламов і Микита Джигурда. Їх гра надає кінострічці комедійності. Вся картина змушує переосмислити власне ставлення до життя і любові. Перегляд фільму “30 побачень” можливий вже з 11 лютого 2016 року.

Трейлер до фільму “30 побачень”