За підсумками 2015 року серіал “Останній москаль увійшов в топ-15 найкращих серіалів України. Патріотична комедія була знята “1+1 Продакшн”. Прем’єра першого сезону серіалу відбулася ще навесні 2015 року та з тих пір він став в один ряд з найпопулярнішими телепродуктами України, випущеними в останні роки.

Кадр з серіалу

Кадр з серіалу “Останній москаль”

У 2015 році “Останній москаль” лідирував відразу серед 2-х аудиторій, за даними дослідження “МедіаБізнес” він став кращим серед аудиторії 18-54, 50 тисяч + і 14-49, 50 тисяч +.

Другий сезон серіалу “Останній москаль” стартує вже зовсім скоро, навесні 2016 року. Подробицями “Останній москаль 2” поділився відомий актор і телеведучий Юрій Горбунов, який грає роль дядька Івана.

За його заявою, нові епізоди “Останній москаль” стануть ще більш насиченими, в маленьке карпатське село приїде брат Івана – Дмитро Петрук. Багатий родич з Москви був в бігах і саме через це головний герой серіалу Валерій Петрук в першому сезоні був змушений покинути Росію і сховатися у свого родича в українському селі.