У шостому сезоні проекту “Голос країни буде повністю оновлений оркестр. Це дуже важлива частина шоу, адже всі його учасники виходять на сцену в супроводі оркестру, який проходить ретельний відбір. Кожного учасника оркестру вибирає особисто продюсер “Голосу країни” Руслан Квінта.

Під час “сліпих прослуховувань” склад оркестру налічує всього 5 музикантів, серед яких два гітариста, барабанщик, бас-гітарист і клавішник. Але в подальшому складоркестру збільшиться.

Продюсер

Продюсер “Голосу країни” Руслан Квінта

Про те, як саме Руслан Квінта вибирає музикантів для оркестру він розповів в інтерв’ю “Сегодня“. Продюсер “Голосу країни” вибирав тільки кращих музикантів України, які працювали з відомими українськими артистами, а також мають музичну освіту і грають на різних інструментах.

Крім цього Квінта в передчутті роботи з новачком в тренерському складі – Іваном Дорном. Український виконавець виріс на джазовій латиноамериканській музиці і в зв’язку з цим продюсер шоу включатиме в номери діджеїв, бітбоксерів і скретчі. Таким чином проект стане ще більш різноманітним.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, хто займе четверте тренерське крісло в проекті “Голос країни”.