Головні герої серіалу “Хазяйка” Володимир Горянський та Олена Стефанська вирішили поділитися з глядачами секретами закулісся. Серіал транслюється на телеканалі “1+1” з понеділка по четвер о 21:00.

Актриса Олена Стефанська грає роль Аліни Хмельовської, господині шахти в маленькому промисловому містечку, за це її вважають господинею міста. Володимир Горянський перевтілився в Анатолія Плахотнюка – головного подільника Хмельовської, який для досягнення своїх цілей готовий на все.

Горянський заявив, що Стефанська прекрасно вжилася в свою роль, через що він часом навіть побоюється її. Для розрядки атмосфери Володимиру часом доводилося веселити свою напарницю по знімальному майданчику.

Актор Володимир Горянський, за заявою Олени, настільки серйозно поставився до своєї ролі, що частину сцен довелося перезнімати. Серйозний погляд актора іноді вибивав з колії Стефанську, адже вона знає Володимира зовсім іншою людиною.

Кадр з серіалу

Кадр з серіалу “Хазяйка”

Нагадаємо, серіал “Хазяйка” був знятий студією “1+1 Продакшн”, в серіалі знялися актори виключно з України. У головних ролях стрічки зіграли актори: Сергій Радченко, Катерина Варченко, Марк Дробот, ну і звичайно ж Олена Стефанська і Володимир Горянський.

Читайте також докладніше про сюжет серіалу “Хазяйка” і цікаві факти.