6 лютого о 19:00 на “Першому національному” каналі відбудеться перший півфінал національного відбору на пісенний конкурс “Євробачення. За право представляти Україну в Стокгольмі побореться безліч талановитих виконавців, більшість пісень яких ми зібрали в цьому матеріалі.

Джамала

Відома українська співачка Джамала заспіває на відборі ліричну пісню “1944”. Пісня була написана за розповідями прабабусі виконавиці і повідає про трагедію, яка сталася з кримськотатарським народом і їх сім’єю в 1944 році.

The Hardkiss

Українська група The Hardkiss, яка виконує пісні англійською мовою, спробує щастя на нацвідборі з композицією Helpless. Пісня досить експериментальна, її приспів стилізований під народний мотив і буде виконаний українською мовою.

Світлана Тарабарова

Тарабарова заспіває антивоєнну пісню Never again. Композиція дуже зворушлива і на думку Світлани, останнім часом Україна зіткнулася з прямою зовнішньою агресією, а українці – з потужною інформаційною атакою. Пісня виконавиці розповість про те, що світова війна більше ніколи не повинна повторитися.

Владислав Курасов

Молодий виконавець спробує здивувати Костянтина Меладзе піснею I’m Inshine. Пісня розповість про переживання співака після недавнього розриву відносин з коханою.

Аїда Ніколайчук

Аїда в першому півфіналі національного відбору виконає композицію Inner Power. Ніколайчук купила цю пісню ще давно, але вирішила представити публіці тільки зараз, так що сьогодні нас чекає прем’єра.

Лавіка

Талановита співачка Лавіка вийде на сцену нацвідбору з композицією, яку написала сама – Hold me. Пісня була написана ще 5 років тому і прийшов час представити її публіці.

Тоня Матвієнко

Тоня Матвієнко буде експериментувати, співачка виконає пеню Tin whistle, в якій до національних мотивів додасть раритетні уривки бабусиного співу, які були записані ще в 1980-х роках.

Настя Приходько

Відома українська співачка Настя Приходько виконає пісню про свободу – I am free now. Дану композицію виконавиця вважає своїм досягненням, так як на запис пісні пішло дуже багато сил і часу.

Brunettes Shoot Blondes

Даний молодий гурт тримає в таємниці свою пісню, але все ж трохи про неї розповів. Brunettes Shoot Blondes заявили, що їх композиція розповість про любов, почуття, спогади і вічну молодість душі.

Нагадаємо, другий півфінал відбудеться 13 лютого, а ім’я переможця національного відбору ми дізнаємося 21 лютого.