У 2015 році в прокат вийшла п’ята частина фантастичного бойовика “Термінатор“, яка отримала назву “Генезис“. Режисер Алан Тейлор запросив для участі у стрічці головного героя перших трьох частин легендарного Арнольда Шварценеггера, а також зірку одного з найпопулярніших серіалів у світі “Гра престолів” Емілію Кларк. Однак навіть це не врятувало фільм від провалу в прокаті. Тому студія Paramount Pictures відмовляється від зйомок сиквелів.

Після такого вердикту від кіностудії, ймовірність того, що “Термінатор: Генезис” стане останньою частиною франшизи неймовірно висока. Адже до виходу стрічки на екрани Paramount Pictures планувала зйомки двох сиквелів, які повинні були вийти до 2019 року.

Нестаріючий Арнольд Шварценеггер

Нестаріючий Арнольд Шварценеггер

У світовому прокаті картина Алана Тейлора зібрала всього $440 мільйонів і це при тому, що бюджет фільму був дуже навіть пристойним – $155 мільйонів. Дана скромна, за мірками кіностудій, сума призвела до “заморожування” планів на зйомку сиквелів.

Варто відзначити, що в 2019 році права на франшизу знову стануть належати геніальному режисерові Джеймсу Камерону, який і зняв перші 2 частини “Термінатора”. У такому випадку у Paramount Pictures більше не буде можливості зняти сиквели, але можливо ми побачимо продовження фільму вже від самого Кемерона.