Ведучий Дмитро Комаров і оператор Олександр Дмитрієв, готуються до своїх чергових подорожей, щоб не залишити на своїй карті жодної білої плями. Команда шоу “Світ навиворіт” відправиться шукати пригоди в Непал, країну, яка є найбільш високогірною на планеті. Про це Комаров і Дмитрієв розповіли в ефірі програми “Сніданок з 1+1” ще 27 січня.

Дмитро Комаров розповів про їхні плани на новий сезон і про головну мету. Виявляється, команда проекту вважає своїм головним завданням відправитися в експедицію на Еверест, а також відвідати закрите гірське королівство Мустанг. Цікавим є той факт, що зайти в це королівство може всього на всього 900 іноземців протягом року, але хлопці отримали цей заповітний дозвіл. Дорога до королівства Мустанг займе 10 днів пішки. Крім цього Дмитро і Олександр побувають в Покхара і Гімалаях.

Ведучий Дмитро Комаров і оператор Олександр Дмитрієв

Ведучий Дмитро Комаров і оператор Олександр Дмитрієв

Екстремал і за сумісництвом ведучий Дмитро Комаров ще в 2007 році вперше піднявся до базового табору Евересту. В результаті цієї експедиції у Дмитра вийшов прекрасний ексклюзивний фоторепортаж, найкращі знімки можна було побачити на фотовиставці “Непал: рік 2064”.

Дмитро Комаров

Дмитро Комаров

Довідка. Передача “Світ навиворіт” – це захоплююче екстримальне тревел-шоу, головними героями якого є екстремал-мандрівник Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмитрієв. Вони прокладають собі маршрут в таких місцях, яких просто немає на туристичних картах і путівниках. Команда проекту показує глядачам те, яким прекрасним і неймовірним буває життя.