Документальний фільм Євгена Афінеевского “Зима у вогні: Боротьба за свободу” може отримати премію Golden Reel Awards. Стрічка виробництва України, Британії та США про трагічні події на Майдані претендує на премію в номінації “Кращий монтаж звуку у документальному фільмі”. Церемонія відбудеться 27 лютого в Лос-Анджелесі.

Зима у вогні: Боротьба за свободу

Зима у вогні: Боротьба за свободу

Картина “Зима у вогні: Боротьба за свободу” покаже зйомки 28 операторів-аматорів, які зняли 93 важких зимових дня 2013-14 років. У фільм увійшли записи з місця подій, а також інтерв’ю з учасниками революції. Документальний фільм вже отримав нагороди на МКФ в Торонто і на фестивалі в Нюрнберзі, а також був номінований на премію “Оскар”.

Довідка. Motion Picture Sound Editors або скорочено MPSE є некомерційною професійною організацією, яка об’єднує в собі працюючих в області ТБ і кіно шумовіків та аудіомонтажерів. Організація була заснована в 1953 році, її створили для того, щоб рекламувати і просувати роботи членів цієї організації, а також представляти їх інтереси в кіно і для обміну досвідом між ними. Премію Golden Reel Awards (“Золота бобіна”) почали вручати з 1954 року.