Сьогодні, 3 лютого 2016 року, о 22:00 за київським часом на телеканалі “1+1” починається показ другого сезону дуже популярного в Україні шоу “Одруження наосліп“. Ведучою другого сезону стане красуня-психолог Леся Матвєєва. Експертами шоу вибрали відомих у своїх областях фахівців – астролог Олексій Котенко, психолог Єгор Тополов і love-коуч Світлана Митрофанова.

Леся Матвєєва

Леся Матвєєва

У першому епізоді другого сезону “Одруження наосліп” глядачі познайомляться з Надією і Дмитром. Ці хлопці ніколи б не зустрілися поза проектом, незважаючи на те, що експерти передачі вважають їх просто ідеальною парою. Саме для таких ситуацій і був створений проект “Одруження наосліп”.

У кожного з героїв шоу своя сумна історія. Приміром, Надю покинув наречений прямо перед весіллям, а Дмитро після 3-х років міцних відносин дізнався, що йому зрадила його кохана жінка.

Як же складуться відносини Дмитра та Надії після всього 1 тижня спільного життя? Про це і багато іншого ви знаєте вже сьогодні о 22:00 на телеканалі “1+1“.

Довідка. “Одруження наосліп” – це проект, в кожному випуску якого чоловік і жінка, які раніше не бачили один одного жодного разу, отримають другий шанс для створення міцних відносин. Герої передачі вже одного разу обпеклися зі своєю любов’ю, але завдяки професійній команді проекту вони зможуть знайти свою другу половинку та щастя.