8-го березня на “Новому каналі” стартує третій сезон романтичного реаліті “Серця трьох“. Перші два сезони проекту повністю змінили життя його героїнь, частина з яких знайшла своє кохання, а деякі навіть вийшли заміж. Це все може говорити тільки про одне – у проекті “Серця трьох” все по-справжньому. Тепер прийшов час відкрити третю сторінку в історії проекту, яка може допомогти його учасницям здійснити свою мрію і додати в їхнє життя справжніх емоцій.

Що ж буде в третьому сезоні реаліті “Серця трьох”? Новий сезон розповість про 3-х дівчат, які більше всього в житті хочуть знайти свою любов і це є головною причиною їхнього приходу в проект. Кожна з них – загадка, яку спробують розгадати 100 чоловіків і тисячі глядачів у своїх телеекранів.

Головним ведучим проекту, а також за сумісництвом захисником і наставником учасниць стане Олександр Педан.

Фіналісти другого сезону реаліті

Фіналісти другого сезону реаліті “Серця трьох”

Довідка. “Серця трьох” – це україномовна версія проекту “Girlfri3nds”, який випускає ізраїльська компанія “Keshet Media Group”.

В рамках проекту 3 дівчини з 100 хлопців вибирають по 10 тих, з ким хочуть сходити на побачення. До фіналу реаліті дійде всього 6 хлопців, по 2 на кожну героїню. З ними дівчата відправляться в Європу, де виберуть свого чоловіка і можливо майбутнього нареченого.