Вчора, 1 лютого, на телеканалі “1+1” розпочався показ нової 24-серійної драми “Хазяйка”. Багатосерійник розроблявся “1+1 Продакшн” і став одним з небагатьох серіалів, в якому знімаються тільки українські актори і зовсім немає згадок про політику.

Про те, що в серіалі “Хазяйка” знімаються тільки українські актори, заявив його режисер Бата Недич. Творці серіалу дуже пишаються цим фактом, а також тим, що разом з уже популярними акторами знялися також молоді і ще практично невідомі. У серіалі “Хазяйка” знялися такі постаті українського кіно як: Володимир Горянський, Олена Стефанська, а також відомий ведучий Юрій Горбунов. Серед молодих і поки маловідомих акторів варто виділити Марка Дробота, Сергія Радченка і Катерину Варченко.

Кадр із серіалу

Кадр із серіалу “Хазяйка”

На думку режисера, весь без винятку акторський склад дуже талановитий і володіє величезним потенціалом. Сюжет розповість про шахтарське містечко на Донбасі, а сценарій серіалу був написаний задовго до початку нинішньої ситуації в Україні. Картина знову повідає про одвічний конфлікт багатих і бідних, при цьому в серіалі не буде акцентуватися увага на території, на якій відбувається даний конфлікт.

Серіал “Хазяйка” – це мелодрама про любов, про пошук себе, з нотками криміналу. У центрі сюжету задіяні дві сильні жінки, одна з яких вважається “хазяйкою” цього шахтарського містечка, а друга – звичайна молода матір-одиначка, що працює на шахті.