“Кращим актором року” за версією “Гільдії кіноакторів США” став Леонардо Ді Капріо, чергова нагорода йому була вручена за головну роль у фільмі “Виживший. “Кращою актрисою” визнали Брі Ларсон за роль у стрічці “Кімната“. Повний перелік переможців Screen Actors Guild Award можна подивитися на сайті кінопремії.

У картині “У центрі уваги” зіграв “Кращий акторський склад“, фільм зняв режисер Томас Маккарті. Однак актори з фільму не отримали премії в особистих номінаціях.

Кращий актор другого плану” – Ідріс Ельба, актор отримав SAG Award за роль у фільмі “Безрідні звірі“. Серед актрис другого плану перемогла Алісія Вікандер, одна з героїнь “Дівчина з Данії“.

Серед інших номінацій була також номінація за “Кращий акторський склад драматичного серіалу“, тут чергову перемогу здобув серіал “Абатство Даунтон“. У цій же номінації, але серед комедій, переміг серіал “Помаранчевий – хіт сезону“.

“Гільдія кіноакторів США” (Screen Actors Guild Award \ SAG Award) – одна з найпрестижніших кінопремій у світі, її вручають з 1995 року. У Гільдію входить понад сотня людей, які можуть внести свій голос за будь-якого номінанта.