Сьогодні, 1 лютого, на телеканалі “1+1” стартує нова багатосерійна стрічка “Хазяйка“, виробництвом драми займався “1+1 Продакшн”. Головні ролі в серіалі зіграли відомі українські актори: Володимир Горянський, Олена Стефанська, Марк Дробот, Сергій Радченко, Катерина Варченко та інші.

Володимир Горянський

Володимир Горянський

Трохи цікавих фактів про серіал “Господиня”:

  • 24-серійний серіал “Хазяйка” є адаптацією відомої новели з Латинської Америки – “La Patrona”. Ця новела користується великою популярністю в багатьох країнах світу.
  • Саундтрек до багатосерійника виконала популярна українська співачка Тіна Кароль. Пісня тренера шоу “Голос країни 6” називається “Здатися ти завжди встигнеш”. Поки можете поглянути кліп:

  • У серіалі “Хазяйка” в епізодичній ролі знявся його режисер Бата Недич. Сербський кінематограф зіграв водія-лихача, так як всі автомобільні трюки в своїх фільмах режисер намагається виконувати сам.
  • Також епізодичну роль в “Хазяйка” зіграє Юрій Горбунов. Відомий український ведучий зіграє брутального викладача на байку. Варто відзначити, що на байк Горбунов сяде вперше в житті.
  • Для зйомок серіалу були побудовані 11-метрові декорації в шахті. В одній серії в шахті трапляється вибух, в даному епізоді творці картини змогли обійтися без вибухівки, зробивши все максимально безпечно. На момент зйомок на вулиці була неймовірна спека +40, проте в шахті було всього +12.
Сьогодні стартує показ серіалу "Хазяйка"

Сьогодні стартує показ серіалу “Хазяйка”

Детальніше про сюжет серіалу читайте в нашій статті: ““Хазяйка”: телеканал” 1+1 “знімає новий серіал“. Прем’єра 24-серійника відбудеться 1 лютого на телеканалі “1+1” о 21:00 за київським часом.