Любов – це, мабуть, саме велике і світле почуття неодноразово висвітлене в поезії, музиці та кіноіндустрії. Цьому прекрасному почуттю навіть присвятили свято, яке називається День святого Валентина, який відзначають щороку 14 лютого.

Саме до цього свята режисери Карп Якін і Дарина Лукашенко підготували особливий подарунок – свою кінострічку під назвою “Ніч святого Валентина“. Прем’єра цього фільму відбудеться в українських кінотеатрах 11 лютого 2016 року. “Ніч святого Валентина” – це спільна робота української кіностудії “Паноктикум” і литовської кіностудії Tauras Films.

Афіша романтичної комедії «Ніч святого Валентина»

Афіша романтичної комедії “Ніч святого Валентина”

За словами сценариста Сергія Кулибишева кожен українець зможе пізнати у цьому фільмі себе і побачити, яка вона – справжня любов по-українськи. Хоча в цьому кіно знімаються і не тільки українські актори, але все одно сюжет заповнений вітчизняним настроєм і пронизаний українським духом сучасних людей. У фільмі йде мова про те, наскільки різноманітною може бути любов і що насправді відбувається, так би мовити, за ширмою цього чудового свята. Розкриють цю таємницю герої чотирьох історій, які об’єднуються в єдиний сюжет комедії.

Одними з головних акторів кінострічки є Дар’я Астаф’єва, Валентина Мариніна і Кирило Кяро. Також у створенні цього кіношедевру брали участь такі актори: Олексій Курилко, Наталка Денисенко, Костянтин Войтенко та інші.

Трейлер до фільму “Ніч святого Валентина”