26 січня в ірландської лікарні помер вокаліст відомої британської групи “Black” Колін Вірнкоумб. Пару тижнів тому музикант потрапив у страшну ДТП, і отримані травми були несумісні з життям. Про цю трагічну новину 27 січня повідомило видання BBC News, Вірнкоумбу було всього 53 роки.

За даними видання, 2 тижні тому Колін Вірнкоумб (Colin Veamcombe) потрапив у ДТП в районі ірландського аеропорту Корк. Музиканта екстрено госпіталізували, але врятувати його не вдалося. У заяві дружини і дітей співака говориться, що клініка надала Вірнкоумбу максимальний догляд і допомогу, за що сім’я співака їм дуже вдячна.

Музикант написав всі пісні групи “Black“, серед яких хіт “Wonderful Life” 1987 року. З моменту виникнення групи в 1980 році, колектив “Black” записав 8 студійних альбомів, останній альбом вийшов у 2015 році. Також на рахунку Коліна Вірнкуомба кілька сольних альбомів.

2016 рік уже забрав життя кількох талановитих музикантів. 10 січня від раку помер легендарний співак Девід Боуї, а 18 січня від тривалої хвороби помер співзасновник групи “Eagles” Гленн Фрай. Також 28 грудня 2015 року стало відомо, що від раку помер лідер гурту “Motorhead” Леммі Кілмістер.