На 94-му році життя в США помер відомий актор Ейб Вігода. Свою світову популярність він отримав після ролі мафіозі Сальваторе Тессіо у стрічці “Хрещений батько“. Актор помер 26 січня уві сні. Про це повідомляють закордонні ЗМІ.

За заявою дочки Вігоди, причиною смерті актора став похилий вік, так як він ніколи не хворів. Доживав своє життя Ейб Вігода в будинку своєї дочки Керол Вігода Фукс в місті Вудлент Парк, штат Нью-Йорк.

Ейб Вігода в ролі Сальваторе Тессіо

Ейб Вігода в ролі Сальваторе Тессіо

Довідка. Абрахам Чарльз “Ейб” Вігода народився в Нью-Йорку 24 лютого 1921 року. Його сім’я емігрувала в Сполучені Штати Америки з Росії. Навчався Ейб в Карнегі-хол – школі драматичного мистецтва. У кіно дебютував в 1965 році, Вігода зіграв у фільмі Марселя Карне “Три кімнати на Манхеттені”.

Свою головну роль він зіграв у гангстерській драмі “Хрещений батько“, знятої за романом Маріо Пьюзо. У фільмі режисера Френсіса Форда Копполи Ейб Вігода перевтілився в мафіозі Сальваторе Тессіо. За сюжетом старий друг Дона Карлеоне Тессіо планує захопити владу після смерті “хрещеного батька”, для цього він збирається вбити його сина.

Також серед відомих робіт актора ролі в таких фільмах: “Вже хто б говорив” (1989), “Обитель ангелів” (1994), “Норт” (1994), “Італійські коханці” (1996), “Пограбування по-французьки” ( 2003).