Трансляція 10-го сезону культового науково-фантастичного серіалу “Секретні матеріали” почалася! Вперше нові епізоди були показані на американському телеканалі Fox, після чого естафету підхопив російський телеканал ТВ3. 26 Січня було показано два епізоди.

Все так само, як і 13 років тому, екс-агенти Дана Скаллі і Фокс Малдер продовжують полювати за інопланетними цивілізаціями і хочуть викрити брехню уряду США. Скаллі (Джилліан Андерсон) за сюжетом працює в лікарні, де надає допомогу дітям з незвичайними генетичними аномаліями. Герой Девіда Духовни Малдер перебирає старі фотографії і хоче розібратися з примарами минулого.

Варто додати, що відділу “Секретні матеріали” немає вже багато років, зате є Скіннер, який як і раніше є замдиректора FBI. За його наводкою екс-агенти звертають свою увагу на телеведучого Теда О’Мейлі, який з особливим азартом ділиться зі своїми глядачами інформацією про брехню уряду США. Поговоривши з телеведучим, вони виходять на Світлану, у дівчини на животі присутні зарубки, що говорить про викрадення її інопланетянами.

У 10-му сезоні “Секретних матеріалів” Скаллі і Малдер стають сміливіше, адже якщо раніше вони підозрювали американський уряд у приховуванні фактів, то тепер вони в цьому впевнені. Екс-агентам потрібно буде використовувати всі свої навички та досвід для того щоб з’ясувати, в чому ж полягає ця брехня.