3-го березня 2016 року в прокат виходить нова частина комедійного фільму студії “Квартал 95 – “8 кращих побачень“. Перша частина називалася “8 перших побачень”, друга – “8 нових побачень”.

У третій частині герою Володимира Зеленського ветеринару Микиті доведеться зовсім не солодко, він дізнається про свій страшний діагноз і поспішить шукати собі гідну заміну для дружини і дітей, а в підсумку як завжди доведеться відвойовувати назад свою кохану. Про це можна дізнатися, глянувши трейлер фільму “8 кращих побачень”:

На цей раз кохану Володимира Зеленського буде грати Віра Брежнєва. У перших двох частинах головну жіночу роль грала актриса Оксана Акіньшина, також в першій частині знімалася шоувумен Катерина Варнава.

Володимир Зеленський і Вера Брежнєва у фільмі

Володимир Зеленський і Вера Брежнєва у фільмі “8 кращих побачень”

Герої Віри Брежнєвої та Володимира Зеленського живуть душа в душу, у ідеальної сім’ї є все: шикарний будинок, двоє дітей і життя йде як по маслу. Але раптом Микита (Зеленський) дізнається про свій страшний діагноз, після якого йому залишилося жити не більше 1 місяця. Замість того щоб прощатися з життям, успішний ветеринар починає підшукувати для своєї дружини і дітей гідну заміну. Вибір випав на красеня з МНС Іллю, офіцера у відставці, без шкідливих звичок, який також дуже любить дітей і тварин. Що може бути краще? Микита з величезною працею впроваджує його в свою сім’ю і готується відходити в інший світ. Але виявилося, що діагноз помилковий і повернути все на круги своя буде зовсім вже непросто…